Różance

W kontakcie z Bogiem – różaniec na rękę

srebrny różaniec

Złota i srebrna biżuteria stanowi ozdobę każdej kobiety, ale może też być doskonałym elementem przypominającym o modlitwie. Osoby wierzące starają się w każdej chwili dnia utrzymywać kontakt z Bogiem na modlitwie. Dewocjonalia doskonale w tym pomagają.

Biżuteria w prezencie

Różaniec na rękę to doskonały prezent dla każdej wierzącej kobiety. Panie chcą żyć na wzór Maryji, matki Jezusa, która była wzorem chrześcijańskiego życia, posłuszeństwa Panu. Zawsze mówiła mu „Tak”, bez zadawania zbędnych pytań. Po prostu ufała. Modlitwa różańcowa towarzyszy i dziś wielu paniom, ale nie tylko paniom. Również mężczyźni odnajdują w Maryji wzór kobiecości i chcą, by ich żony żyły tak jak Maryja.

Pierwsza komunia

srebrny różaniecPierwsza komunia święta to idealna okazja, żeby podarować małej dziewczynce srebrny różaniec. Taka pamiątka będzie wyjątkowa i dziecko zapamięta ją na długie lata. Można też skorzystać z różańca na rękę – ten dyskretny element będzie przypominał o modlitwie w każdej chwili. Będzie można przesunąć palce po paciorkach i odmówić modlitwę na przykład w komunikacji miejskiej podczas podróży do szkoły czy w oczekiwaniu na lekcję w szkole.

Z okazji religijnych warto podarować prezenty, które mają jakiś sens i są związane z danym świętem. Dlatego okazje związane z religią to doskonały moment, aby podarować element biżuterii nawiązujący do Kościoła Katolickiego. Dewocjonalia są świetnie nie tylko dla osób starszych, ale też dla dzieci, młodzieży i dorosłych.