Dewocjonalia

PUDEŁKO NA RÓŻANIEC

  Plastikowe pudełko na różaniec posiada grafikę z: Matką Maryją, Świętymi. Umożliwia czyste i bezpieczne przechowanie rzeczy modlitewnej w domu. Ważne znaczeniem tego jest, że osoba jest ułożona i dba o porządek, przedmiotu katolickiego. Starsze osoby często potrzebują takich, osobnych pudełek, ze względów wiary Katolickiej. Mają w ten sposób możliwość pamiętania o schowaniu, często używanych różańców. Można oczyścić wodą i wysuszyć ręcznikiem.

  Metalowe pudełko na różaniec z grafiką Kościelną, obrazem Świętych, oznacza rzecz modlitewną. Odpowiednie przechowanie i czystość dbania w przechowywaniu w domu na przedmiot katolicki. Eleganckie i trwałe dla każdego, kto chce utrzymać swój religijny motyw w profesjonalny sposób. 

 ETUI NA RÓŻANIEC

  Etui na różaniec zapinane na zamek, uszyte w formie małego woreczka. Tkanina miękka typu bawełna lub usztywniane ze sztucznej skóry. Posiada napis lub grafikę związaną, tylko z kościołem. Elegancko można schować do kieszeni lub torebki, zachowując czystość rzeczy modlitewnej. Różaniec, będzie bezpiecznie przechowany i umieszczony w małej saszetce, chroniącej przed uszkodzeniami. Przydatne etui na eleganckie wyjścia, do Kościoła na modlitwę. Potrzeba czasem wyprać ręcznie, w celu oczyszczenia.

 Etui na różaniec zapinane na rzep, przydatne dla staruszków lub bardzo młodych osób. Posiada grafikę lub opis, który symbolizuje rzecz Kościelną i modlitewną. Zapewnia eleganckie przechowanie i zachowanie czystości. Schowane w kieszeni lub torebce, saszetka będzie bezpiecznym miejscem na różaniec, aby uchronić go przed uszkodzeniami. Etui na wyjście do Kościoła, można prać ręcznie, w celu oczyszczenia.

* opis na podstawie pudełko na różaniec ( możliwość poprawy opisu ) Pozdrawiam